Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Rowery wysyłane są w kartonie do samodzielnego montażu oraz wstępnej regulacji.W dniu dostawy paczki klient otrzymuje powiadomienie w formie SMS o wydaniu paczki do doręczenia.Rowery staramy się wysyłać w ciągu 2-3 dni roboczych  od momentu zakupu, w sezonie ten termin może się wydłużyć dlatego prosimy o cierpliwość.

Zdjęcie przedstawia przykładowo spakowany przez nas rower.Zestaw nie zawiera kluczy montażowych chyba że opis oferty stanowi inaczej.

Kupując produkt, jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na tej stronie. Jeżeli w przesyłce/w towarze wystąpią jakieś braki, należy zgłosić to niezwłocznie po otrzymaniu roweru, zgłoszenia po czasie dłuższym niż 2 dni od chwili odebrania przesyłki nie będą uznawane.  

Ewentualne zakurzenie/zabrudzenie opon/felg wynika z magazynowania oraz prowadzenia ich po podłożu, nie wpływa na nowość oraz stan techniczny i nie może stanowić podstawy reklamacji ani innych roszczeń. 

Po otrzymaniu roweru należy:   dokręcić kierownicę, siodełko, pedały, przednie koło z błotnikiem do wstępnie złożonego roweru  zachować gwarancję i paragon, które są umieszczone POD LISTEM PRZEWOZOWYM (naklejonym na kartonie)  BĄDŹ BAGAŻNIKU.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: