1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Kupujący może w ciągu 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość bez podawania przyczyny.

2. Odstąpienie od umowy należy zgłaszać e-mailowo, zgodnie z poniższym wzorem W tytule wiadomości e-mail należy wpisać ODSTĄPIENIE OD UMOWY W treści wiadomości powinny być zawarte wszystkie następujące dane: - Treść oświadczenia: Oświadczam, iż odstępuję od umowy kupna-sprzedaży - Dane Kupującego (imię, nazwisko, adres) - Data zakupu (zamówienia na Allegro) - Data otrzymania przedmiotu (dostarczenia) - Zakupiony towar (nazwa roweru) - Numer konta bankowego (na który ma być dokonany zwrot kosztów produktu i wysyłki do Kupującego) Podanie wszystkich tych informacji znacznie usprawni proces realizacji reklamacji.

3. Nie należy odsyłać rowerów bez uprzedniego ustalenia formy zwrotu ze Sprzedającym.

4. Sprzedający nie ponosi kosztów dostarczenia zwracanego do niego towaru.

5. Po przysłaniu do Sprzedającego e-maila z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, Kupujący ma 14 dni na odesłanie towaru. Koszty produktu i wysyłki zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych od odebrania produktu przez Sprzedającego.

6. Rower odsyłany do Sprzedającego w celu zwrotu (odstąpienia od umowy) powinien być NIEUŻYWANY, CZYSTY oraz ZAPAKOWANY w ten sam sposób, jaki został przysłany do Kupującego. Ustawa o prawach konsumenta dopuszcza użytkowanie w granicach „zwykłego zarządu” – czyli tak, jak Kupujący użytkowałby rower, kupując go w sklepie stacjonarnym. W przypadku zwrotu roweru posiadającego widoczne znaki użytkowania – kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt danych części, na których widać zużycie i usługi jej wymiany.

7. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: